Femra Foto Stili

Zanfina e do dimrin, tregon dhe arsyen (FOTO)

Written by admin

Zanfina Ismajli nuk është më aktive sa i përket prurjeve të reja muzikore, por është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka treguar në Instastory përmes një fotografie se stina e saj e preferuar është dimri. Sigurisht Zani tregon edhe arsyen.

Sipas saj dimri është i mirë pasi nuk ka mickonja.

A pajtoheni edhe ju me këtë?./10minuta/

About the author

admin