Video

Noizy sulmohet në New York, polici dhe panik në klub (Video)

Written by Admin S

Noizyi është përfshirë në një sulm gjatë një koncerti në SHBA.
Këngëtari i njohur me emrin e artit “Noizy” është sulmuar nga grupi rival CFE gjatë një koncerti që ka patur në Queens, New York.
Kjo video tregon rep artistin “Don Phenom” bashk me grupin e vet “CFE” duke sulmuar Noizy-in-shkruan Bllok News.
Në video shihet Noizy i rrethuar nga sigurimi i klubit ku ai do të mbante show, si dhe percjellja ku forcat policore të New Jorkut “NYPD” pëciellin Noizy-in për siguri.

 

Noizy

Noizy sulmohet në New York, polici dhe panik në klub

Publié par Shqiperiaime.al sur jeudi 23 novembre 2017

About the author

Admin S