Magazina

Noizy dhe Ledri xhiro me biçikletë, por komenti i Bes Kallakut do t’ju shkrijë së qeshuri (Foto)

Written by Admin S

Noizy dhe Ledri Vula kohët e fundit po shihen shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit, kjo pasi dyshja po bashkëpunon për një këngë të re ndonëse deri më tani nuk kanë zbuluar shumë përveçse pak foto nga videoklipi që pritet me padurim nga fansat.

Në videoklipin e ri do të shfaqet dhe Blerim Destani pasi aktori është parë të xhirojë me dy reperët.
Blerimi ka postuar një foto ku shihet me Noizyn dhe Ledrin të cilët janë me biçikletë, por në hapsirën e komenteve dallon ai i Bes Kallakut i cili ka vënë re diçka.
“Po Noizy si ka hipur sikur është në samar dhe jo në biçikletë hahaha”, shkruan Besi.

About the author

Admin S