Fashion Femra Foto Magazina Stili

Një bionde seksi si Adelina (FOTO)

Written by admin

Ja u ka shuar ëndërrën të gjithë djemëve duke deklaruar së fundmi se ishte në lidhje dashurie dhe atë në një lidhje serioze dhe të gjatë.

Fjala është për këngëtaren e njohur Adelina Tahiri.

Kjo e fundit ka publikuar një foto në Instagram duke na lënë me gojë hapur të gjithëve me pamjen e saj superseksi.

Përveq se është një bionde ‘hot’ me linjat trupore, këtë herë make upi i realizuar perfekt ka bërë që Adelina të duket bukur si asnjëherë tjetër./10minuta/

About the author

admin