Femra Foto

Gruaja e ministrit ta heqë trurin

Written by Admin S

është gruaja e ministrit të Turizmit në Brazil, Alessandro Teixeira.Ajo ka qenë një “Miss BumBum” dhe kjo mund të kuptohet nga fotot e saj.Santos është ndër femrat më seksi në Brazil dhe natyrisht që burri i saj ministër e di mirë këtë gjë.Pavarësisht se ajo është gruaja e një politikani, Milena shfaqet gjithmonë provokuese në rrjetet sociale duke treguar “asetet” e saj.Ajo ka mijëra fansa që ndjekin me kërshëri publikimet “hot” të saj.

About the author

Admin S